KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 15143198
nr 1514 3198
Färgetsning
Oidentifierad konstnär. Birgitta, "I Roslagens famn". Signerad, numrerad 43/60. Bildmått: 39x39, yttermått inklusive ram. 59x57 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 9 januari 2023
kl 19:08:15
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)